×
×

شهردار فیرورق
مخازن فرسوده CNG ناوگان تاکسیرانی تعویض می‌شود

 • کد نوشته: 878
 • ۱۲ آذر
 • شهردار فیرورق از اجرای طرح تعویض مخازن فرسوده CNG ناوگان تاکسیرانی درون شهری خبرداد.
  مخازن فرسوده CNG ناوگان تاکسیرانی تعویض می‌شود
 • شهردار فیرورق از اجرای طرح تعویض مخازن فرسوده CNG ناوگان تاکسیرانی درون شهری خبرداد.

  ▫️ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری فیرورق، لیلا مکاری با اشاره به ضرورت تعویض مخازن منقضی شده CNG ناوگان تاکسیرانی، اظهار داشت : باتوجه به مصوبه شورای اقتصاد، شهرداری های واجد شرایط می‌توانند نسبت به ثبت درخواست متقاضیان در سامانه سامح به آدرس؛ https://s1.saammeh.ir اقدام نموده و از مزایا این طرح بهره مند شوند.

  ▫️ وی با بیان اینکه؛ طرح مذکور صرفاً برای مالکان تاکسی (خودروهای پلاک ت) که حائز شرایط لازم را داشته باشند قابلیت اجرا دارد، افزود : 1- تاکسی باید در سامانه سامح ثبت و توسط شهرداری تایید شده باشد. 2- تاکسی هایی که عمر مخازن آنها تمام شده است. 3- تاکسی هایی که در مراکز معاینه فنی بدلیل مخزن غیر استاندارد و یا فرسوده مردود شده اند. ازجمله شرایط و شروط لازم جهت اجرای طرح می‌باشند.

  ▫️ شهردار فیرورق با تاکید بر اینکه؛ تاکسی های مشمول طرح تا 3 سال امکان اسقاط و شرکت در طرح های نوسازی را نخواهند داشت، گفت : تاکسی های موضوع موارد 1 و 2 نیز باید به لحاظ فنی و عملکردی توانایی حداقل 3 سال فعالیت را در ناوگان تاکسیرانی داشته باشند.

  ▫️ وی در پایان خاطرنشان کرد : متقاضیان برای بهره مندی از طرح تعویض مخازن فرسوده و منقضی شده میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به مسئول واحد حمل و نقل و تاکسیرانی شهرداری فیرورق مراجعه نمایند.

  برچسب ها

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *